Recenzje o Mammax

 • Julia
  Po ciąży piersi utraciły swój poprzedni kształt, pojawiły się rozstępy. Chciałem iść do chirurga plastycznego, ale bałem się. Czytałem o kapsułkach Mammax na forach, zaryzykowałem i zamówiłem. Efekt jest po prostu niesamowity, pod koniec kuracji biust uelastycznił się, skóra uelastyczniała się, zniknęły rozstępy. Polecam.
  Mammax
 • Natalia
  Od najmłodszych lat nie mogła pochwalić się pięknymi i bujnymi piersiami. Brakowało naturalnej objętości. Czytałem o mammax w internecie, przyciągnąłem naturalny skład. Zamówiłem to. Dwa tygodnie później zauważyłem, że klatka piersiowa zaczęła się wypełniać, kontury stały się wyraźniejsze. Po wypiciu kapsułek na kursie byłem po prostu zdumiony, że naturalne ilości zostały uzupełnione.
  Mammax
 • Patrycja
  Z wiekiem piersi zaczęły tracić swoją dawną atrakcyjność. Myślałem o liftingu twarzy, ale szczerze mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do takich zabiegów. Przyjaciel polecił kapsułki Mammax. Zamówiłem i chcę zauważyć, że byłem zadowolony. Biust stał się bujny, seksowny, jak za 20 lat.
  Mammax
 • Magdalena
  Po zaburzeniu hormonalnym zauważyłam, że ma to negatywny wpływ na moje piersi. Pojawiły się rozstępy, kształty stały się mniej wyraźne, ao elastyczności nie trzeba w ogóle mówić. Kupiłem mammax, cięte. Biust powiększył się, skóra stała się równa i piękna. Teraz stać mnie na głęboki dekolt. Mężczyźni są po prostu szaleni.
  Mammax
 • Julia
  Postanowiłam schudnąć, dodatkowe kilogramy już nie wyglądały atrakcyjnie. Schudłam 10 kg, ale wraz z nimi zniknęły moje piersi. Biust opadł, pojawiły się rozstępy. Doradzał Mammax, pił kurs. I hurra, klatka piersiowa była wypełniona, formy powróciły, skóra stała się niesamowicie elastyczna i promienna. Ponadto cena jest przystępna. Polecam wszystkim!
  Mammax
Ocena użytkownika Mammax
4.1
16